هيچکس با اعتماد بنفس بي اندازه به دنيا نمي آيد. اگر به نظر ميرسد کسي اعتماد بنفس باورنکردني دارد، به دليل اين است که سالها روي آن کار کرده است. اعتماد بنفس چيزي ست که بايد آن را ياد بگيريد چون جهان چالش برانگيز تجارت و بطور کلي زندگي ميتواند آن را از بين ببرد. راه انداختن يک کسب و کار موفق، نياز به يک اعتماد بنفس بالا در توانايي هايتان، براي غلبه بر موانع دارد.

1-خودتان را همانگونه که ميخواهيد باشيد تصور کنيد

همانگونه که Napoleon Hill گفته است: هرچيزي که ذهنتان تصور ميکند و باورداشته باشد، ميتواند به دست آيد. تجسم کردن تکنيکي است که يک تصوير از خودتان ميبينيد و در ذهنتان به آن افتخار ميکنيد. هنگامي که ما اعتماد بنفس پاييني داشته باشيم، يک احساس ضعيفي نسبت به خودمان داريم که اغلب نادرست است. تمرين کنيد که يک تجسم فوق العاده اي از خودتان داشته باشيد تا به اهدافتان برسيد. اما دقت کنيد که شالوده ي اعتماد به نفس حقيقي بر پايه ي واقعيت ها بنا شده است. براي اينکه بتوانيد اعتماد به نفستان را بالا ببريد، بايد ارزيابي دقيق و صادقانه اي از خود و توانايي هايتان داشته باشيد. اگر هنوز نقاط ضعفي در شما وجود دارد، براي بهبود آنها برنامه ريزي و راهي پيدا کنيد تا اثرات منفي شان را به حداقل برسانيد. به خاطر داشته باشيد بي توجهي نسبت به نقاط ضعف و يا نقطه ي قوت نشان دادن آنها، هيچ کمکي به از بين بردنشان نخواهد کرد. به همين ترتيب، داشتن درک درست از توانايي ها مي تواند انتقادات يا بازخورد هاي منفي را کاهش و به شما اعتماد به نفس بيشتري بدهد.

2-خودتان را باور داشته باشيد

ما تمايل داريم که بر طبق تصوير ذهني خودمان، رفتار کنيم. ترفند ايجاد تغييرات بلند مدت، تغيير ديد نسبت به خودتان است. تاييد کردن خودمان اظهارات مثبتي ست که ما در مورد خودمان ميگوييم. اگر اين را با صداي بلند-به صورتي که خودتان صداي خود را بشنويد- بگوييد تاثير بيشتري دارد. چيزي که ما دائما به خودمان ميگوييم به يک باور در ما تبديل ميشود. براي مثال اگر از اندام خودتان بيزاريد، تمرين کنيد که جلوي آينه از اندامتان تعريف کنيد و آن را دوست داشته باشيد.

براي اينکه مغزتان، اظهارات مثبت شما در مورد خودتان را سريعتر بپذيرد از خودتان سوال بپرسيد؛ مثلا بگوييد چرا من در معاملات، عملکرد بسيار خوبي دارم؟ بجاي اينکه بگوييد من در انجام معاملات خوب هستم. مغز ما دراينحالت به دنبال يافتن پاسخ براي اين سوال ميگردد، بدون اينکه آناليز کند که اين سوال معتبري ست يانه.

.

براي مطالعه ادامه متن، لينک زير را در مرورگر خود باز نماييد:

10 تا از مهم ترين راههاي افزايش اعتماد بنفس

10 تا از مهم ترین راههای افزایش اعتماد بنفس (تحقیقات 2019)

10 تا از مهم ترین راههای افزایش اعتماد بنفس در جوانان و نوجوانان (جدیدترین تحقیقات)

15 تا از مهم ترین راههای رسیدن به خودباوری طبق جدیدترین تحقیقات روز دنیا

چگونه اعتماد به نفس خود را در کمتر از 10 روز بالا ببریم؟ (جدیدترین تحقیقات دنیا)

خودتان ,بنفس ,باشيد ,داشته ,کنيد ,يک ,اعتماد بنفس ,داشته باشيد ,از خودتان ,آن را ,کنيد که

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

بهترین مرجع فروش پروژه و ... زاحري شيشده ثبت است بر جریده عالم دوام ما پروژه آمار درخت نارنجی خیال من :) مدیریت بازرگانی دادرس ایرانیان layecharom پوپک دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. رواندرماني